Články

Big Idea Slovakia

Iniciatívy “V mojom mene” a “Progresívne Slovensko” spustili spoločný projekt „Big Idea Slovakia“. Reagujeme ním na ideovú vyprázdnenosť súčasnej slovenskej politiky a verejnej diskusie, ktoré sa často menia na gladiátorský súboj osôb a urážok, nie myšlienok a návrhov. Cieľom „Big Idea Slovakia“ je priniesť diskusiu o odvážnych, zásadných, ale reálnych a potrebných návrhoch.

Témou druhého podujatia Big Idea Slovakia bude „Je silnejšia integrácia EÚ v záujme SR?

Dátum a miesto: 22.3., KC Dunaj (Nedbalova 3, Bratislava)

Diskutovať budú:

 • Ivan Mikloš – bývalý minister financií, poradca ukrajinského premiéra
 • Ivan Štefunko – Progresívne Slovensko
 • Michal Šimečka – Ústav medzinárodných vzťahov, Praha
 • Ondrej Dostál – poslanec NR SR
[]
1
Registrácia - čakaci listina

Keďže všetky miesta, ktoré boli vyhradené pre rezerváciu sa zaplnili, nie je možné v tejto chvíli si rezervovať miesto. Môžete sa stále zaregistrovať do čakacej listiny a ak osoba s rezerváciou nepríde, miesto prepadne ďalšiemu v poradí. Na akciu môžete prísť aj bez rezervácie ale v tom prípade nevieme zabezpečiť každému vstup na diskusiu.

Meno
Priezvisko
PSČ

Súhlas na spracovanie osobných údajov:

Osoba, ktorá uviedla svoje údaje do online formulára na stránke www.progresivne.sk zároveň udeľuje súhlas so spracúvaním osobných údajov na marketingové účely v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním na adresu Progresívne Slovensko, o.z., Tallerova 10, 811 02 Bratislava.

Previous
Next

2 komentáre

 1. REPLY
  Pavel Gejdoš hovorí

  Dobrý deň,

  bude neskôr k dispozícii aj videozáznam tejto udalosti?

  Ďakujem.

 2. REPLY
  Miroslav hovorí

  Ahojte, prosim Vas, bude z tejto diskusie aj nejaky zaznam? Rad by som si ju pozrel, ale na stale to nikde neviem najst..

Pridať komentár