Články

Tour Progres Slovenska

Koncom  januára vyrážame na prvé turné po Slovensku. Bude pozostávať z denných stretnutí s inšpiratívnymi lokálnymi lídrami, predstaviteľmi akademickej obce a komunitnými aktivistami a večerných diskusných fór otvorených širokej verejnosti.

Ak teda viete o nejakej zaujímavej aktivite, projekte či iniciatíve, ktorú by sme vo Vašom regióne mali vidieť, ak viete o miestnom lídrovi či skupine ľudí, s ktorými by sme určite mali diskutovať, dajte nám, prosím, vedieť.

Okrem toho, že nám môžete poslať Vaše tipy, nám môžete samozrejme pomôcť pri organizácii a propagácii pripravovaných večerných verejných diskusií. Napíšte nám, ak ste z miest, kam sa chystáme, a my Vás budeme kontaktovať ohľadom možnosti spolupráce pri organizovaní a propagovaní eventu vo Vašom meste.

Chceme stretnúť čo najviac zaujímavých ľudí. Chceme spoznať Vaše názory, chceme porozumieť Vášmu videniu aktuálnych problémov i možných riešení. Už teraz sa tešíme na diskusie s Vami i Vašimi priateľmi a známymi.

[[[["field8","contains","zoberiem niekoho so sebou"]],[["show_fields","field6"]],"and"],[[["field3","contains"]],[["show_fields","field11"]],"and"]]
1
Registrácia

Keďže kapacita priestorov je obmedzená, ponúkame možnosť sa zaregistrovať, a tak si zabezpečiť miesto na sedenie počas diskusie Tour Progres Slovenska vo vašom meste.

Meno
Priezvisko
Ostatné
Zoznamľudí ktorí prídu s tebou
0 /

Súhlas na spracovanie osobných údajov:

Osoba, ktorá uviedla svoje údaje do online formulára na stránke www.progresivne.sk zároveň udeľuje súhlas so spracúvaním osobných údajov na marketingové účely v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním na adresu Progresívne Slovensko, o.z., Tallerova 10, 811 02 Bratislava.

Previous
Next

Ak Váš región, alebo Vaše mesto nie je pokryté v rámci nášho prvého turné, a Vy chcete, aby sme ku Vám prišli, aby sme u Vás diskutovali, neváhajte a dajte nám prosím vedieť. Určite spolu niečo vymyslíme 😉

Zistiť viac

Štefunko: V marazme tejto krajiny je aj Kažimír progresívny

Stretávame sa pomerne často, ale nie je to v rovine, že by sme „kuli pikle“, ako by niekto na základe bratislavských fám mohol usudzovať, hovorí zakladateľ Progresívneho Slovenska Ivan Štefunko o prezidentovi Kiskovi.

Zistiť viac

Štefunko z Progresívneho Slovenska: Mám ambíciu byť vo vláde

Testom na vznik strany bude reakcia regiónov. Andrej Kiska sa sám rozhodne o svojom pôsobení v politike, hovorí Ivan Štefunko.

Zistiť viac

Štefunkov projekt ožil, má web a pridala sa k nemu šéfka Profesie či Zora Jaurová

K Progresívnemu Slovensku sa hlásia ďalšie známe osobnosti. Iniciatíva o sebe naďalej hovorí ako o občianskom združení, a nie politickej strane.

Zistiť viac

Michal Truban: Možno žiadna strana nevznikne, na Kisku sa nespoliehame

Michal Truban (33) nedávno vydal knihu Support a prihlásil sa k združeniu Progresívne Slovensko. Hovorí o tom, ako ho Richard Sulík volal do politiky, či sa vidí v parlamente aj ako sa ďalej kradne v IT.

Zistiť viac

Najväčšou hrozbou pre slovenskú bezpečnosť je náš vlastný amaterizmus

Mlčanie okolo dekonšpirácie objektov SIS ukazuje, v akom dezolátnom stave sa nachádza náš bezpečnostný sektor.

Zistiť viac

Zápisky z budúcnosti 1: Exponenciálny svet a Ray Kurzweil

Posledný týždeň som mal šťastie stráviť v Silicon Valley, na intenzívnom kurze na Singularity University, počas ktorého mi niekoľkokrát praskla a znovu sa pozbierala hlava. Tu sú moje poznámky z prednášok.

Zistiť viac

Osobný bankrot státisícom dlžníkov pomôže začať nový život

Často sa vyjadruje pre médiá aj k zložitým kauzám. Nekladie si servítku pred ústa ani pri hodnotení stavu súdnictva. Veľký problém je podľa neho najmä korupcia, ktorá prelieza celou spoločnosťou.

Zistiť viac

Na budúcnosti treba zamakať

Budúcnosť už dávno nie je svetlá, ale prichádza závratnou rýchlosťou.

Zistiť viac

Proti všetkému

Čas, ktorý má zmysel, je len teraz. A okrem „proti“ treba byť aj „za“.

Zistiť viac