Články

diskusie: Zmeníme Slovensko?

Príďte na diskusiu o tom či dokážeme zmeniť Slovensko. Chceme sa rozprávať o tom ako zmeniť vaše mesto ale aj v celú krajinu. Potrebujeme aby sme sa spojili a urobili zo Slovenska lepšiu krajinu. Aby Slovensko malo školy, aké si naše deti zaslúžia, ekonomiku, ktorá vytvára príležitosti pre všetkých, a zdravotníctvo, ktoré je dostupné a na výbornej úrovni.

Dnes je pri moci generácia, ktorá tieto výzvy ignoruje. A my sme si na to zvykli, akoby to bolo normálne. Akoby bolo normálne, že politika je bez obsahu a bez veľkých cieľov. Zvykli sme, že je normálne od politikov nič neočakávať.  Ale my v Progresívnom Slovensku si nechceme zvyknúť. My žiadame viac!

[[[["field3","contains"]],[["show_fields","field15"]],"and"]]
1
Registrácia

Keďže kapacita priestorov je obmedzená, ponúkame možnosť sa zaregistrovať, a tak si zabezpečiť miesto na sedenie počas diskusie "PS: Zmeníme Slovensko?" vo vašom meste.

Meno
Priezvisko
PSČ
Pomoc

Súhlas na spracovanie osobných údajov:

Osoba, ktorá uviedla svoje údaje do online formulára na stránke www.progresivne.sk zároveň udeľuje súhlas so spracúvaním osobných údajov na marketingové účely v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním na adresu Progresívne Slovensko, Tallerova 10, 811 02 Bratislava.

Previous
Next