Ako hnutie vytvárame miestne bunky členov po celom Slovensku. Bunky sú komunity členov, ale aj dobrovoľníkov a sympatizantov, ktorí sa rozhodli nám pomáhať. Nižšie nájdete kontakty na predsedníčky a predsedov miestnych buniek, ktorí miestne bunky vedú. Môžete sa na nich obrátiť, ak sa chcete pridať k aktivitám, stať sa členom, alebo riešiť nejakú konkrétnu vec vo vašom regióne. Ak vo vašom meste ešte bunka nevznikla, tak napíšte predsedovi/níčke, ktorí sú najbližšie k vášmu mestu.

Banská Bystrica
Peter Brozman
predseda miestnej bunky, člen predsedníctva PS
brozman@progresivne.sk
0905 644 813

Bardejov
Ján Vachalec
predseda miestnej bunky
vachalec@progresivne.sk
0918 843 951

Bratislava – Nové mesto
Lucia Smažáková Karabínošová
predsedníčka miestnej bunky
smazakova@progresivne.sk
0903 456 310

Bratislava – Petržalka
Peter Koupil
predseda miestnej bunky
koupil@progresivne.sk
0904 941 596

Bratislava – Ružinov
Peter Strapák
predseda miestnej bunky
strapak@progresivne.sk
0903 210 887

Bratislava – Staré mesto
Dana Kleinert
predsedníčka miestnej bunky
kleinert@progresivne.sk
0903 459 833

Košice
Filip Gaál
predseda miestnej bunky
gaal@progresivne.sk
0917 076 267

Kysucké Nové Mesto
Michal Vojtuš
predseda miestnej bunky
vojtus@progresivne.sk
0944 083 052

Martin
Milan Ftorek
predseda miestnej bunky, člen predsedníctva PS
ftorek@progresivne.sk
0904 485 123

Nitra
Matúš Molnár
predseda miestnej bunky
molnar@progresivne.sk
0944 559 396

Partizánske
Marek Kiaba
predseda miestnej bunky
kiaba@progresivne.sk
0908 717 741

Pezinok
Daniel Strapák
predseda miestnej bunky
dstrapak@progresivne.sk
0905 607 378

Poprad
Matej Petroci
predseda miestnej bunky
petroci@progresivne.sk
0949 323 426

Považská Bystrica
Marian Puček
predseda miestnej bunky
pucek@progresivne.sk
0905 225 543

Prešov
Richard Dubovický
predseda miestnej bunky
dubovicky@progresivne.sk
0903 851 006

Spišská Nová Ves
Eva Kopperová
predsedníčka miestnej bunky
kopperova@progresivne.sk
0904 549 095

Trebišov
Milan Johanides
predseda miestnej bunky
johanides@progresivne.sk
0908 176 850

Trenčín
Ivan Hudcovský
predseda miestnej bunky, člen predsedníctva PS
hudcovsky@progresivne.sk
0915 603 231

Trnava
Marek Lackovič
predseda miestnej bunky
lackovic@progresivne.sk
0907 351 020

Žilina
Tomáš Mikluščak
predseda miestnej bunky
mikluscak@progresivne.sk
0948 289 970