Články

Nová tvár strednej Európy

diskusia: Nová tvár strednej Európy – lídri stredoeurópskych progresívnych a hnutí v Bratislave

kedy: 17.09. o 18:00
miesto: KC Dunaj, Nedbalova 3, 81101 Bratislava

Stredná Európa nie je len Kaczynski, Orbán či Fico. Nové progresívne a liberálne sily naprieč regiónom ukazujú inú tvár strednej Európy. Otvorenejšiu, modernejšiu a slobodnejšiu. Ako sa vysporiadať s populistami? Ako sa situácia odlišuje v Poľsku, Maďarsku, Rakúsku a Slovensku? Áká je pozitívna predstava pre budúcnosť týchto krajín?

Diskutovať budú lídri progresívnych a liberálnych hnuti:

  • Richard Petru, líder Nowoceszny, Poľsko
  • Zora Jaurová, Progresívne Slovensko
  • Angelika Mlinar, europoslankyňa, NEOS, Rakúsko
  • Andras Fekete-Gyor, lider Momentum, Maďarsko

Moderuje: Michal Hvorecký

 

Debata prebehne v anglickom jazyku bez tlmočenia.

[[[["field8","contains","zoberiem niekoho so sebou"]],[["show_fields","field6"]],"and"],[[["field3","contains"]],[["show_fields","field15"]],"and"]]
1
Registrácia

Keďže kapacita priestorov je obmedzená, ponúkame možnosť sa zaregistrovať, a tak si zabezpečiť miesto na sedenie počas diskusie Nová tvár strednej Európy.

Meno
Priezvisko
PSČ

Súhlas na spracovanie osobných údajov:

Osoba, ktorá uviedla svoje údaje do online formulára na stránke www.progresivne.sk zároveň udeľuje súhlas so spracúvaním osobných údajov na marketingové účely v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním na adresu Progresívne Slovensko, o.z., Tallerova 10, 811 02 Bratislava.

Previous
Next