fbpx
Otvoriť menu Otvoriť menu

Podpor nás

Ktorúkoľvek formu podpory zvolíš, v mene celého hnutia PS Ti ďakujeme. Každý finančný príspevok, nový/á člen/ka, dobrovoľník/čka či podpis petície nás posúva bližšie k cieľu - modernému a férovému Slovensku.

PODPOR HNUTIE FINANČNE

Pomôž nám šíriť naše myšlienky!

Nestoja za nami oligarchovia ani finančné skupiny. Naše financovanie je postavené na malých podporovateľoch a podporovateľkách, ako si Ty! Iba vďaka Tvojej podpore sme schopní priniesť progresívne myšlienky ďalším ľuďom. Drobným jednorázovým alebo pravidelným darom máš aj Ty šancu prispieť k tomu, aby nás bolo počuť viac.

Tvoj hlas sa počíta

Podpíš petície

Chceme modernú krajinu, ktorá je otvorená, solidárna, a na ktorú môžeme byť všetci hrdí. Chceme krajinu, ktorá má nádej.

Za povinné očkovanie

Jedinou cestou von z pandémie je povinné očkovanie pre všetkých dospelých okrem tých, ktorí očkovaní byť nemôžu zo zdravotných dôvodov. Táto téma je už v mnohých krajinách súčasťou verejnej diskusie. Nemali by sme čakať a mali by sme začať povinne očkovať okamžite, aby sme zvýšili zaočkovanosť na úroveň, ktorá umožní návrat k normálnemu životu.

Podpísať otvorený list/petíciu

Klimatický šek

Je kľúčové zabezpečiť prechod ku klimatickej neutralite sociálne férovým spôsobom. My v Progresívnom Slovensku prichádzame s návrhom, ktorý ľuďom skutočne pomôže a uľahčí život: predstavujeme vám KLIMATICKÝ ŠEK. Ide jednoduché a efektívne riešenie, ktoré pomôže všetkým, ktorí takúto pomoc potrebujú.

Podpísať otvorený list/petíciu

Pridaj sa do hnutia PS

Staň sa členom/členkou

Chceš sa stať súčasťou príbehu Progresívneho Slovenska?

Chceš sa stať súčasťou progresívnej komunity ľudí, ktorým ide o posunutie Slovenska dopredu?

Chceš sa obklopiť ľuďmi s podobným zmýšľaním a pohľadom na svet?

Pridaj sa k nám.

Pridaj sa

Dobrovoľníctvo

Aj ty môžeš pomôcť meniť Slovensko zdola. Pridaj sa do dobrovoľníckeho programu Progresívneho Slovenska.

Formulár odoslaný

Ďakujeme za Váš záujem
Budeme Vás kontaktovať

Dokončiť

Vo formulári sú chyby

Opraviť

Uknown error

Skúste to neskôr prosím

Dokončiť