Články

Progresívna párty 2019

Príďte s nami osláviť prvé narodeniny Progresívneho Slovenska 🎂

miesto: KC DUNAJ (Nedbalova 435/3, 811 01 Bratislava)
dátum a čas: 30.01. o 18:00

Rok 2018 bol pre nás veľkým testom. Založili sme nové politické hnutie, vybudovali ho zdola bez peňazí od oligarchov, spojili stovky aktívnych a šikovných ľudí s pozitívnou víziou pre Slovensko a Európu. A dokázali zaujať dostatok ľudí, ktorí by nás podľa prieskumov chceli v parlamente.

My sa však pozeráme najmä dopredu. Rok 2019 bude pre Európu najdôležitejší v histórii. Májové voľby do Európskeho parlamentu ukážu, kto bude rozhodovať o budúcnosti nás všetkých. Populisti u nás doma aj v zahraničí sa pokúsia Európsku Úniu pochovať, my ju budeme brániť a zlepšovať – pretože tak to chce väčšina ľudí na Slovensku.

Nastal čas na zmenu. Starí politici, zahľadení do seba, nedokážu ponúknuť nič okrem hádok a prázdnych sloganov. Progresívne Slovensko má jasnú víziu pre modernú Európu a ponúka silný a odborný tím, ktorý ju dokáže presadiť. Nebojíme sa formulovať ambiciózne ciele, aj keď ustráchaným politikom budú znieť opovážlivé.

Čo sme dosiahli, aká je naša vízia a aký máme plán vám povedia Ivan Štefunko • Progresívne Slovensko, Michal Šimečka • Progresívne Slovensko či Michal Truban.

No predovšetkým, chceme sa s vami rozprávať a osláviť naše prvé narodeniny

Tešíme sa na vás!

[[[["field21","contains","\u00e1no"]],[["show_fields","field22"]],"and"],[[["field1","contains"]],[["show_fields","field19"]],"and"]]
1
Previous
Next

 

-------
INFORMÁCIE: Osoby, ktoré vstupujú na akciu "Progresívna párty 2019" súhlasia s pravidlami, ktoré určil organizátor pre konanie tejto súkromnej akcie.

- Rezervácia miesta nezaručuje možnosť vstupu na akciu.
- Organizátor si vyhradzuje právo odmietnuť vstup ktorejkoľvek osobe na začiatku alebo počas konania akcie.
- Organizátor bude vyhotovovať obrazový a zvukový záznam z akcie, ktorý bude neskôr uverejnený.