Články

Tour Progres Slovenska

Koncom  januára vyrážame na prvé turné po Slovensku. Bude pozostávať z denných stretnutí s inšpiratívnymi lokálnymi lídrami, predstaviteľmi akademickej obce a komunitnými aktivistami a večerných diskusných fór otvorených širokej verejnosti.

[[[["field8","contains","zoberiem niekoho so sebou"]],[["show_fields","field6"]],"and"],[[["field3","contains"]],[["show_fields","field15"]],"and"]]
1
Registrácia

Keďže kapacita priestorov je obmedzená, ponúkame možnosť sa zaregistrovať, a tak si zabezpečiť miesto na sedenie počas diskusie Tour Progres Slovenska vo vašom meste.

Meno
Priezvisko
PSČ
Ostatné
Zoznamľudí ktorí prídu s tebou
0 /

Súhlas na spracovanie osobných údajov:

Osoba, ktorá uviedla svoje údaje do online formulára na stránke www.progresivne.sk zároveň udeľuje súhlas so spracúvaním osobných údajov na marketingové účely v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním na adresu Progresívne Slovensko, o.z., Tallerova 10, 811 02 Bratislava.

Previous
Next

Ak teda viete o nejakej zaujímavej aktivite, projekte či iniciatíve, ktorú by sme vo Vašom regióne mali vidieť, ak viete o miestnom lídrovi či skupine ľudí, s ktorými by sme určite mali diskutovať, dajte nám, prosím, vedieť.

Okrem toho, že nám môžete poslať Vaše tipy, nám môžete samozrejme pomôcť pri organizácii a propagácii pripravovaných večerných verejných diskusií. Napíšte nám, ak ste z miest, kam sa chystáme, a my Vás budeme kontaktovať ohľadom možnosti spolupráce pri organizovaní a propagovaní eventu vo Vašom meste.

Chceme stretnúť čo najviac zaujímavých ľudí. Chceme spoznať Vaše názory, chceme porozumieť Vášmu videniu aktuálnych problémov i možných riešení. Už teraz sa tešíme na diskusie s Vami i Vašimi priateľmi a známymi.

Ak Váš región, alebo Vaše mesto nie je pokryté v rámci nášho prvého turné, a Vy chcete, aby sme ku Vám prišli, aby sme u Vás diskutovali, neváhajte a dajte nám prosím vedieť. Určite spolu niečo vymyslíme 😉

7 komentárov

 1. REPLY
  Kat hovorí

  Dajte Komárno prosím. Tam sú ľudia naozaj mimo diania.

 2. REPLY
  Richard hovorí

  Pekný večer, plánujete Tour v prípadnom druhom turnuse aj do iných miest. (Levice)

 3. REPLY
  Ivan Kormanik hovorí

  Výborný krok. Dúfam, že aj naďalej budete riešiť celé Slovensko, lebo to je problém súčasnej opozície (a v podstate aj koalície): všetky nápady a riešenia sú od nejakého stola v Bratislave a zvyšok krajiny sa oprávnene cíti na okraji. Bratislava je ešte stále malá v pomere k zvyšku Slovenska. Pokiaľ sa nebudú riešiť problémy väčšiny obyvateľov, tak šanca na zmenu je malá. Ale to si Progresívne Slovensko určite uvedomuje…Každopádne myslím, že by ste mali navštevovať aj menšie mestá (Poprad, Humenné…) a zisťovať skutočné problémy ľudí žijúcich v týchto kútoch. Držím palce

 4. REPLY
  Maria Radvakova hovorí

  Rozhodne aj Humenne prosim…dakujem 😉

 5. REPLY
  Natasa hovorí

  Dobry vecer, neda sa uz registrovat na stredu v kosiciach. Znamena to, ze ani zucastnit?

 6. REPLY
  Pavol hovorí

  Bude aj nejaky live stream ? ☺

Pridať komentár