Otvoriť menu Otvoriť menu

Za očkované Slovensko

Progresívne Slovensko

Hnutie Progresívne Slovensko zorganizuje v piatok 30. júla verejnú manifestáciu pre zaočkovaných s názvom Za očkované Slovensko.

"Po nedôstojných protestoch proti výhodám pre očkovaných sme sa rozhodli ukázať, že na Slovensku žije aj množstvo zodpovedných ľudí, ktorí si uvedomujú dôležitosť očkovania a fakt, že dosiahnutie kolektívnej imunity je jedinou cestou k návratu do normálneho života," vyhlásila predsedníčka PS Irena Bihariová.

Na manifestácii vystúpia predstavitelia Progresívneho Slovenska, rovnako tak aj ďalší odborníci a odborníčky z oblasti imunológie či epidemiológie. "Očkovanie preukázateľne znižuje riziko nakazenia a ťažkého priebehu ochorenia COVID-19. Hovoria o tom vedci z celého sveta, preto je absurdné, keď ich spochybňujú naši opoziční politici a burcujú ľudí proti jedinému spôsobu ako sa vyhnúť ďalším lockdownom a zatváraniu škôl," doplnila Bihariová.

Manifestácia Za očkované Slovensko sa uskutoční v piatok 30. júla o 17:00 na Námestí Slobody. Na mieste bude aj mobilná očkovacia jednotka a edukačné materiály o vakcinácii.

Budeme radi, ak udalosť verejne podporíte zdieľaním.

Facebooková udalosť.

Príspevok na Facebooku.

Príspevok na Instagrame.

V Bratislave, 25. júla 2021

Aktivity a články

Progresívny týždeň

22. máj 2022

Progresívny týždeň

13. máj 2022

Progresívny týždeň

9. máj 2022

Formulár odoslaný

Ďakujeme za Váš záujem
Budeme Vás kontaktovať

Dokončiť

Vo formulári sú chyby

Opraviť

Uknown error

Skúste to neskôr prosím

Dokončiť