Financovanie hnutia Progresívne Slovensko

Sme politické hnutie Progresívne Slovensko a naše financie pochádzajú od vás – z členských príspevkov a darov podporovateľov z celého Slovenska. V našej DNA je transparentnosť, sme nezávislí od oligarchov. Musíme sa však vyrovnať konkurencii a byť rovnocenným hráčom.

Prichádza totiž nová, veľmi dôležitá časť našej cesty. Blížia sa komunálne voľby, voľby do Európskeho parlamentu a napokon aj do Národnej rady SR.

Teraz potrebujeme Vašu pomoc.
Prosíme, podporte finančne našu činnosť, aby sme mohli posunúť Slovensko vpred.

Vďaka vašim

Ako pomôcť

Podporte nás trvalým príkazom alebo jednorazovým prevodom.

IBAN: SK16 1100 0000 0029 4205 1150
Popis platby: meno priezvisko_dar
SS: rok

Legislatíva vyžaduje aj vyplnené podpísané vyhlásenie, ktorého fotografiu/sken prosíme, zašlite na adresu daruj@progresivne.sk alebo originál na adresu Progresívne Slovensko, Tallerova 10, Bratislava 81102.

darovaciu zmluvu je potrebné podpísať pred notárom v dvoch exemplároch a zaslať poštou na adresu Progresívne Slovensko, Tallerova 10, Bratislava 81102

Poďme dostať PS do parlamentu! Sme odhodlaní najbližšie roky pracovať naplno, avšak sami to nezvládneme. Teraz je to na Vás.

Ďakujeme za každú podporu a každý dar. Vyjadruje naše spoločné odhodlanie a túžbu po zmene – k progresívnejšiemu Slovensku.

Financovanie hnutia Progresívne Slovensko: